Чернівецького мера підвела дівчина! Сенсаційне відрядження forever

10.06.2015

Тиждень Олексій Каспрук мовчав щодо розслідування телеканалу “Чернівецький Промінь”. У розслідування телевізійників(ТУТ) йшлося про відрядження мера на “Тойота Прадо” у Київ 16-17 січня цього року. Мер їхав на засідання комітету Верховної Ради з євроінтеграції. А засідання-то не було… Про це дізнався “Чернівецький Промінь”. Нестиковочка. А гроші, нагадаємо, бюджетні

А що ж було? Про це тиждень мовчав мер. І нарешті..

Отямився і відповів.  Мерська паства люто лайкає горду відповідь Олексія Каспрука “противному” телеканалу, сварять журналістів “Проміня”. І не помічають, не помічають – важливих деталей.

По-перше, тиждень, Карл)))  Тиждень , як правило проходить, коли треба вигадувати відповідь, а не відповідати. Олексій Павлович натякає, що просто гребував відповідати журналістам, куди він поїхав за бюджетні кошти, а через тиждень “превозмог” себе і зійшов таки до відповіді.

Що ж пише Олексій Павлович(на своїй сторінці  Фейбук) на закид?  Ось, що:

 «Враховуючи важливість питання, розпорядження про моє відрядження готувалось в авральному порядку. Дівчина виконавець по телефону не відчула великої різниці між урядовим комітетом та комітетом Верховної Ради, а я це в такому ж режимі , пробігши оком лише дати, підписав…Посипаю попілом голову…”
юбььттДівчина-виконавець  підвела…  Тобто, їхав чернівецький міський голова не на засідання комітету Верховної ради,  а на засідання комітету Уряду. Ось і  все. А “дівчина не відчула” різниці. І мер потрапив у складну ситуацію. Така версія міського голови. Тиждень, нагадаємо, мовчав.

Що він подає на доказ? Відрядження, яке завірене у Києві, ДО РЕЧІ, чомусь у тій-же  Верховній Раді завірено.  Хоча засідав він, як пише,  насправді в Уряді. Але що ж цікаво??? Згідно даних офіційного порталу Кабінету Міністрів України засідання урядового комітету з питань економічного розвитку та європейської інтеграції  у ці числа не проводилося. Це легко перевірити, якщо зайти на відповідну сторінку сайту. Там відмічені дні засідань, де вказано дату, час, місце проведення і порядок денний. Знов штанга Каспрука і ко? Чи знов дівчина-виконавець підвела? Вже в Уряді….Переконайтеся у наших словах ТУТ. Тому що, перечитавши цей матеріал, зацікавлені особи можуть щось поправити і на сайті Уряду, аби кінці із кінцями зійшлися. Адже відчуття таке, що Каспрука покрив цього разу сам Яценюк. Але то вже цікаво буде. Про всяк випадок подаємо скан-копію(поруч).

Каспрук навів також у якості доказу витяг з протоколу засідання, яке згідно офіційного сайту Уряду не відбувалося.   А може все ж Каспрук поїхав просто до Трохимовича провітритися? А якщо – ні, то навіщо поки Каспрук “посипає голову попілом”, його масовка поливає своїх колег – журналістів – лайном? Хоча ті просто навели дві офіційні довідки, які вказують, що чернівецький мер їхав туди, не зна куди. Через дівчину,  яка ” не відчула різниці”? За бюджетний кошт.

Андрій СТРУМ
Постскріптум: До речі, дівчина-“виконавець” могла перепутати Кабмін та Верховну раду. За теперішньої кадрової політики не здивуємося, але назви комітету Уряду і Верховної Ради дещо різні. Їх вона теж сплутала? І вона хоч красива?

 Подаємо документи, які навів Олексій Каспрук на доказ своєї версії. На відрядженні графи “прибув” і “вибув” заповнені  однаковим красивим почерком, що навіює на думки. До речі, на звичайних відрядженнях пишуть номер паспорту, але чомусь не на цьому)))
kasper_vidr_3
kasper_vidr_4

 

Comments

comments

Коментарі
 • Всього навсього на такі дурноваті “розслідування” не потрібно звертати уваги, а як Г.Г. Москаль посилати їх на йух.

 • Можна всіх послати на йух, тільки життя наше
  від цього не стане кращим.
  З малого починається велике. От і маємо те, що маємо.

 • Боюсь даже представить размеры потоков дерьма, полившиеся из всех щелей, если бы на подобном шельмовстве попались бы Михайлишин или Папиев. Но то, разумееться, злобные регионалы, не то что нынешние “честные” демократы.

 • У меня есть смутные подозрения, что мильйоны евро на Водоканал – это блеф. Если вспомнить то эту сказку про деньги немецкого банка рассказывал еще Федорук в 2010 году. Трудно представить, что какой-то немецкий банк даст деньги хроническому банкроту.

 • Каспрук в очі брехав усій громаді, звунувачував Бешлея у неправді, а самий ніде не був. Обрали собі на голову…

 • Говорила мне мама: не ешь тухлые яйца.
  А я съела – отравилась, рвала, заболела.
  Зато всё проверила на себе.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Чому бунтують ув’язнені СІЗО?