Оксана Продан змусила Яценюка виконувати закон

04.03.2015

На своєму сьогоднішньому засіданні українській уряд затвердив порядок компенсацій зарплати мобілізованим. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила народний депутат Оксана Продан:

«Порядок компенсації виплачених мобілізованим заробітних плат затверджено! І навіть виділено на це 1,8 млрд.
Поточні виплати повинні розпочатись, податки та ЄСВ на ці суми вже не будуть нараховуватись. Тепер маємо надати Уряду пропозиціі по зміні Порядку з тим, щоб компенсувались не тільки поточні, але й попередні виплати.
Складно, в натяжку, але змушуємо Уряд виконувати Закон».

Коментарі
  • Таки уряд треба контролювати, інакше

    позитивних зрушень не дочекаємося.

  • “Громадский ТК”, который является реально независимым, общественным не только по названию, но и по сути. Однако Хитрец Порошенко решил создать свой, завиимый ТК , а назвать его “ОБЩЕСТВЕННЫМ”. Точно так же он создает “НЕЗАВИСИМОЕ” Антикоорупционное Бюро. Он думает, что хитрее народа. Оксана. Вам выгодно верить во все, что говорит олигарх Порошенко, или вы такая простая и веришь в честность клана олигархов. Не понимаешь, что все олигархи в зговоре.

  • “Громадский ТК”, который является реально независимым, общественным не только по названию, но и по сути. Однако Хитрец Порошенко решил создать свой, завиимый ТК , а назвать его “ОБЩЕСТВЕННЫМ”. Точно так же он создает “НЕЗАВИСИМОЕ” Антикоорупционное Бюро. Он думает, что хитрее народа. Оксана. Вам выгодно верить во все, что говорит олигарх Порошенко, или вы такая простая и веришь в честность клана олигархов. Не понимаешь, что все олигархи в зговоре. Скорее, тебе это выгодно.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи

    Останні новини