Володимир Бешлей заявив про політичні переслідування

31.07.2014

10338263_926942730664645_3265956366252851850_nДепутат міської ради Володимир Бешлей переконаний, що через його активну та принципову позицію, нинішня влада чинить на нього та його родину тиск. Про це він заявив на сьогоднішній сесії міської ради.

«Сумлінно виконуючи свої депутатські обов’язки, я добиваюся відновлення соціального проїзного, викрив аферу з ремонтом злітно-посадкової смуги в чернівецькому аеропорту, підняв питання про закупівлю неякісних бронежилетів», – зазначив Володимир Бешлей.

За словами депутата, окремі представники нинішньої влади почали погрожувати йому фізичною розправою.

«Потім до мене заслали депутата колишнього регіонала на переговори, аби я припинив свою активну громадську діяльність. Окрім цього, виконуючи волю своїх патронів депутати Козлова та Ватаманюк підняли питання аби відібрати у мене квартиру, яку я отримав, як працівник Антимонопольного комітету, і викинути мою родину на вулицю», – продовжив Володимир Бешлей.

Коментарі
  • Шо робиться, а вони ще говорять про якусь
    демократію ,про свободу слова.
    А чому вони так діють?
    Якщо у них чисті руки, які ніколи не крали,
    як казав ющенко, їм нема чого боятися.
    А коли на ворі шапка горить, то вони себе
    з головою видають.

  • Таки цей Бешлей – молода свиня, люди ледь
    доповзли до корита, хочеться щось вкрасти, але Бешлей не дає. Любий терпець урветься., тому
    і переслідують , але не дуже це робить, як то кажуть – не рий яму іншому – бо сам туди
    попадеш.

  • Та кому це обоебло Бешлей потрібен. Навколо себе роздмухує хвилі. Ти на хєр нікому не потрібен пацанчик, не обольщайся на свій рахунок. Ніхто руки марати об тебе не буде. Гівно важко відмивати, все одно тхне, а бешлей суцільне гівно.

  • конечно не будешь )))) ты ж понимаешь, тронет хто Бешлея и тебе первому пиздец. приедут специально обученные люди и твой туарег сгорит а ты будеш внутри.
    твоя жизнь стоит дешево а народ нынче бедный и злой. так что думай хлопец хорошенько перед тем как кого то трогать.
    вата он только корчит из себя крутого. и самобороновцы ваши пустое место. если хочеш проверить так ты начни а там посмотрим чем закончится дятел

  • Чуваки, я не Кавуля. А ви зазря себе спалили. І сленг ваш тупий. А бешлей ваш уйобок ще той. Нікому на хєр не потрібний, бо руки марати об це уйобло ніхто не захоче. Гівно воно і в Африці гівно. Ви просто всі засцяли і добре. Може, заткаєтесь нарешті. А піздєц буде всім вам пацани!!!І тобі Вася окремо, причому повний. На цьому вам всім на добраніч, малята. Хуйовиє ребята. Ги-ги.

  • Бешлей – правильний пацан. А у тебе, крім
    матюків, за душею нічого нема.
    Цей пацан показує тільки ВАШІ ДІЇ – І ВСІ
    ТВОЇ ЛАЙКИ ВІДНОСЯТЬСЯ ДО ТВОЇХ ЖЕ ДІЙ. Можна зрозуміти ,
    чому ти такий злий – бо цей пацан каже правду.
    Ги- ги.

  • Напишу пару слов о том, как разные убл%дки, дорвавшиеся до власти, на чужом горе и войне делают бабло. Пишу сам, потому что 7 лет работаю в сфере, о которой буду писать, а потому знаю больше, чем обыватель, которому всё на одно лицо. Ключевое вот что: броники мвд закупает по 18387грн шлемы по 3090грн. второе ключевое: закупают конечно же у Коломойского. Едем далее. Заходим на сайт рейберт в этот раздел: http://reibert.info/forums/sredstva-zaschity.459/ В этом разделе частные лица зарабатывают деньги. Поскольку сам являюсь одним из них (хотя моя тема не средства защиты, а кое-что иное, вообще с других разделов), я знаю общие принципы формирования цены на такие товары. При таком размере-массе товара оптом их брать нет смысла (хотя при опте магазин или производитель обычно скидывает 20-30%), их закупают по 1-2шт, т.е. в розницу. Плюс в цену идёт пересыл. И вот “вход”, который получился после покупки и пересылки, просто умножается на 2. И уже по двойной цене такие товары продают на Украине частные лица, купившие их за бугром. Каждый сам может осмотреть раздел,увидеть средние цены на броники. Самый крутой стоит около 1000у.е. и закрывает практически всё, плюс к нему ещё куча подсумков идёт в комплекте. Среднестатистическая кевларовая каска стоит около 1000грн. А ещё скажу от себя. 4 года назад мне неоднократно предлагали списанные каски (новые в родной бумаге) производства СССР, которые ничуть не хуже кевларовых, по 15грн за штучку. И, поверьте мне, на наших складах их ещё немеряно. Итого, мы приходим к очевидному выводу. Эти уроды не просто намеренно посылают пацанов на смерть от рук своего же народа, а ещё и рубят на этом бабло (когда гражданские смсками деньги на армию собирают, только смски тоже вроде куда-то на сторону ушли).

  • Главное , что они громко кричат: Слава героям.
    И что они самые – самые патриоты , только
    надо уточнить : патриоты чего? – своего кармана.
    Сердце разрывается , глядя на этих обманутых пацанов и их несчастных мам , жен .

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи

    Останні новини