Юні чернівецькі каратисти завоювали у Словенії 5 медалей

25.12.2013

pk1Понад 500 учасників із 15-ти країн Європи вийшли на татамі у словенському місті Трбовле минулими вихідними. Там проходив 41-й міжнародний турнір з карате «Trbovle Open».

Як повідомляє сектор інформації та зв’язків з громадськістю, вихованці Павла Шестакова (СК «Максимум») з Чернівців на представницькому турнірі завоювали 5 медалей в індивідуальних категоріях: дві золоті, одну срібну та дві бронзові. На п’єдестал піднялись Олексій Гоцуляк (куміте 10-11, – 35 кг, золото ), Ігор Шаповалов (куміте 10-11. – 40 кг, золото), Всеволод Боднар (ката 10-11 років, бронза), Олександр Табак (ката 10-11 років, срібло) та Ілля Шелепницький (ката 6-7 років). Ще декілька спортсменів посіли п’яті місця, програвши у боях за бронзу.

Змагання з карате зібрали учасників усіх вікових категорій з Італії, Німеччини, Чехії, Словаччини, Угорщини, Швеції, Боснії та Герцеговини, Болгарії, Данії тощо. Окрім того, честь українського прапора у Словенії захищали атлети з Дніпропетровська та Одеси.