Чернівецькі студенти вибороли дві перемоги на Чемпіонаті України з панкратіону

05.12.2013

1317637864_pankrationДва кубки за І командне місце здобули буковинські спортсмени на Чемпіонаті України з панкратіону серед дорослих і юніорів, який відбувся у Києві. Змагання з цього виду спорту (у розділах граплінг «ноу-гі» та ММА) проходили у двох вікових категоріях (93+ р.н., 94-95 р.н.). У цих баталіях брало участь понад 600 учасників (21  область).

Збірну Буковини представляли 18 студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Про це повідомляє офіційний сайт ЧНУ.

Успішний виступ наших студентів  можна вважати найяскравішим за всю історію участі в чемпіонатах України. Свідчення цьому –  два кубки за перші місця у загальнокомандному заліку в двох вікових категоріях.

Студенти факультету фізичної культури та здоров’я людини отримали низку нагород. В особистому заліку чемпіонами України стали: Анна Беженар (53 кг), Ірина Захарчук (48 кг ) та випускники Андрій Кульчак (84 кг) і Юрій Черкалюк (66 кг).

«Срібло» здобули: Сергій Шестобанський (66 кг), Андрій Бурденюк (84 кг), Тетяна Гринько (64 кг).

Бронзовими медалями нагороджені: Роман Скидан (71), Сергій Шестобанський (66 кг).