У Чернівецькій міській дитячій лікарні впроваджують телемедицину

12.08.2013

На базі Чернівецької міської дитячої клінічної лікарні успішно запровадили і використовують телемедицину. Освоєння у медичному закладі сучасних інформаційних технологій стало можливим завдяки американським меценатам. Вихідці з України подарували лікарні телемедичний комплекс вартістю 120 тисяч гривень, повідомляє Департамент охорони здоров’я та цивільного захисту населення ОДА.

Він складається з чотирьох установок, одна з яких розміщена в одній із операційних лікарні. Вся телемедична система підключена до мережі Інтернет, що дозволяє виходити на аудіовізуальний зв’язок з іншими медичними закладами області та України. “Телемедицина має багато призначень, основні з яких це – телеконференції, дистанційне навчання і консультування. Перші два завдання ми успішно реалізовуємо. Наші хірурги дають показові операції для колег з районних, обласних медичних закладів та для студентів-медиків. Глядачам не доводиться сидіти в операційній, порушуючи спокій і санітарний режим. Хід операції вони спостерігають на великому екрані, перебуваючи в залі для конференцій, – розповідає головний лікар Чернівецької міської дитячої клінічної лікарні Сергій Сторожук. – Що ж до дистанційного консультування, то виходимо на зв’язок із колегами провідних медичних закладів України”.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Ангельський ректор у футлярі