Георгій Галиць прокоментував відкритий лист від ТВА з вимогою відставки Папієва

12.08.2013

На своїй сторінці у “Фейсбук” Георгій  Галиць прокоментував відкритий лист від колективу ТВА:

Агонія. Шкода журналістів. Переконаний, що більшість з них не розуміють як стають маріонетками в руках цинічних політиків. Як професійний журналіст і політик скажу, що для тих, хто контролює сьогодні ТВА і ховається за депутатськими мандатами, журналістський колектив – це лише гарматне м’ясо у запеклій боротьбі за повернення до владного корита. Який використають і забудуть. У будь-якому разі, незалежно від власного успіху чи поразки. Не можна так палити за собою мости. У журналістів інша місія, інше покликання. Як ініціатор всебічного розгляду ситуації довкола припинення мовлення телеканалу ТВА на сесії Чернівецької обласної ради, вважакю, що маю право на такий коментар і хочу бути почутим тими, хто стоїть за цією заявою. Не заганяйте себе в добровільне гетто. Не кусайте протягнуту вам руку допомоги, бо залишитеся ні з чим. Позаяк під текстом відсутні підписи, щиро сподіваюся, що ця безнадійна заява не відображає позиції більшості працівників телеканалу ТВА.

Comments

comments

Коментарі
  • Пане галиць (з малої букви), ви хоч би синтаксичних і стилістичних помилок в тексті не допускали, а тоді би вже говорили, що ви журналіст. Грамотність ваша, пане, на рівні учня 5 класу Турятської школи. Ганьба!

  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Ангельський ректор у футлярі