Фобії опозиції

05.06.2013

На сторінках Української правди журналіст Володимир Горковенко пише:

Схоже, ні Тимошенко, ні Лідери опозиції не довіряють один одному. Кожен веде власну гру. Юлія Тимошенко хоче залишитися впливовим гравцем. А три опозиційні лідери не беруть до увагу цього гравця і сприймають її як українського Че Гевару, як маркетинговий символ , який поки що гарно купують виборці.

Початок статті:

Лист на волю Юлії Тимошенко, схоже, переплутав карти і вніс ще більший сумбур у далеко не стрункі ряди опозиції. Послання стало неприємною несподіванкою.

І несподіванкою в першу чергу для Арсенія Яценюка. Адже він уже майже вступив у права намісника Юлії Тимошенко на волі. Залишилося лише з’їзд “Батьківщини” провести у червні.

Ще одна несподіванка – це заклик згорнути акцію “Повстань Україна!”, але продовжувати спілкування з народом і, напевно, більш активно працювати в Раді, і не виставляти себе на посміховисько, коли регіонали голосують “за”, а опозиція не здатна мобілізуватися, аби проголосувати київські вибори, скасувати недоторканність та пільги чи пенсійну реформу.

Цілий текст:

http://www.pravda.com.ua/columns/2013/06/5/6991476/

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Технологія фальсифікації виборів