Дутчак на варті. Тисяча буковинців оштрафовані за екологичні порушення

05.06.2013

 

Як інформує Державна екологічна інспекція у Чернівецькій області, їх відомством з початку року проведено 935 перевірок щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства України суб’єктами господарювання та громадянами області. Так, в результаті перевірок за виявлені порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 978 осіб, а сума накладених штрафів склала майже 204,5 тис. грн.

У повідомленні йдеться, що, у порівняні з минулими роками, зросла середня сума штрафних санкцій, наприклад у 2010 році середня сума штрафу становила 100 грн., у 2011 160 грн., а у 2012 180 грн. Протягом цього року ця сума зросла до 204 гривень.

Загальна сума розрахованих збитків з початку року становить понад 2 мільйони 229 тис. грн., за нанесені екологічні збитки інспекцією виставлено 86 претензії та позови на суму 1 мільйон 716 тис. грн. Окрім цього, з метою запобігання порушень природоохоронного законодавства в частині атмосферного повітря, надр, водних, земельних ресурсів призупинено виробничу діяльність 35 об’єктів.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Технологія фальсифікації виборів